About the car
Deze Mazda is een fijne, compacte en vlotte auto! Hij rijdt zuinig en ziet er nog in goede staat uit. Hij is voorzien van alle veiligheidsextra's. (gevarendriehoek, veiligheidshamer, hesjes etc.) In de auto is tevens aanwezig: raamwisser, ijskrabber, ruiten ontdooivloeistof, fleecedeken, telefoonhouder, USB hub en parkeerschijf. De auto wordt jaarlijks onderhouden bij garage in de buurt. Het is een 5-deurs, dus handig met kinderen (Isofix) en/of bagage. Dieren mogen in de auto, mits ze in een bench vervoerd worden en de auto weer schoon ingeleverd wordt. Corona update: Er zijn desinfectiedoekjes en handalcohol in de auto aanwezig.
Good to know
Do's & Dont's
Kids | |
Smoking |
Going abroad | |
Pets |
Accessories
Airconditioning | |
Navigation | |
Leather seats |
Tow bar | |
Winter tires | |
Roofbox |
Other accessories
Parkeerkaart, raamwisser, ijskrabber, ruiten ontdooivloeistof, gevarendriehoek, vestje, veiligheidshamer, startkabels, telefoon houder, fleecedeken en USB hub.
Car location
Ik heb de Mazda al sinds 2013 in bezit en de auto heeft me nog nooit teleurgesteld! Hij rijdt als een zonnetje en heeft tot nu toe geen grote reparaties nodig gehad! Sinds ik in mijn eigen woonplaats ben gaan werken, gebruik ik de auto bijna niet meer. Om te voorkomen dat de auto alleen maar stil staat, heb ik besloten om via Snappcar te auto te verhuren. Hierdoor kunnen anderen voor een goede prijs een vlotte en fijne auto rijden en bovendien verdien ik er ook nog wat mee. Win-win situatie!
Response rate | 100 % |
Rented out | 87x |