Heerlijk oldtimer om lekker een tochtje mee te maken. Voorzien van radio en een groot open dak waardoor je een cabrio gevoel krijgt.
LET OP AUTO IS RECHTSGESTUURD
Good to know
Petrol
Manual
2 seats
Year of manufacture 1974
100 free KM's per day
+ KM € 0,15 per extra km
Do's & Dont's
Kids
Smoking
Going abroad
Pets
Accessories
Airconditioning
Navigation
Leather seats
Tow bar
Winter tires
Roofbox
Other accessories
Radio met Bluetooth en telefoon houder
LET OP AUTO IS RECHTSGESTUURD
Car location
Hi, I am Lodewijk
Verified userMember since Feb 3, 2013
Woonachtig in het gezellige Bezuidenhout. Voor mijn werk heb ik de beschikking over een leaseauto. Privé hebben we daarnaast een heerlijke BMW voor de ruimte en het comfort. Deze rijdt op gas, wat beter is voor het milieu en vriendelijk is voor de knip 😉
De BMW hebben we niet heel vaak nodig en we vinden het fijn dat ook andere mensen kunnen genieten van deze heerlijke auto. Verder heb ik een grote passie voor oude auto’s. Daarom staan er een leuke cabrio, en een fantastisch busje in de garage, ik wil ook andere hiervan kunnen laten genieten. Dus ook zijn deze via SnappCar te huren!