Mijn 4 jaar jonge auto genaamd bumblebee staat relatief gezien meer voor mijn deur dan dat ik hem gebruik en ik deel hem graag met je wanneer jij hem nodig hebt. Ik zorg altijd goed voor mijn auto, dealer onderhouden etc. Er word niet in gegeten of gerookt in de auto en we hebben geen huisdieren. Dat wil ik tijdens verhuur ook graag hetzelfde houden. Het is echt een leuke sportieve auto die je bij het parkeren gemakkelijk weer terug vind door zijn kleur. Alles zit erop en eraan. Zoals: Electrische ramen Airco Achteruitkijk camera Cruise control Navigatie (ingebouwd) Leren bekleding Vragen? Laat het me gerust weten. Ik heb officieel aangegeven dat ik 12 uur van te voren de reservering wil zien maar je mag altijd een last minute reservering proberen via een persoonlijk berichtje. Wie weet zie ik het op tijd. Veel rijplezier gewenst tijdens het huren.
Kinderen | |
Roken |
Buitenland | |
Huisdieren |
Airconditioning | |
Navigatie | |
Lederen bekleding |
Trekhaak | |
Winterbanden | |
Skibox |
Achteruitkijk camera Electrische ramen en vergrendeling Cruise control USB aansluiting voor telefoon laden en muziek afspelen
Mijn bumblebee auto en ik. Ondertussen hebben we 2 auto's en staat deze meer voor de deur dan dat ik hem gebruik. Leren bekleding airco electrische ramen en vergrendeling maken dit een prima auto die ook nog eens lekker rijdt.
Auto verhuurd | 5x |