Jeep Wrangler Unlimited from Johan

(*) (*) (*) (*) (*) 54 reviews De Meern 83x rented out Owner

Rental by Johan

Owner

About the car

De Wrangler geeft een ongelofelijk King of the Road gevoel. De motor is 'n krachtige 2.8 turbo diesel. Het verbruik valt voor z'n 2000 kilo best mee: circa 1:10 (zonder dakdragers/imperial). De instap is vrij hoog door de oversized banden en de verhoogde carrosserie, maar dat zorgt natuurlijk wél voor 'n héél stoer uiterlijk van de Jeep. De Wrangler kan cabrio gereden worden. Het dak kan in 3 delen eraf, de voorste twee panelen makkelijk onderweg. Altijd schoon & gewassen. 3+ dagen: korting!

Good to know
Diesel
Manual
5 seats
Year of manufacture 2008
100 free KM's per day
+ KM € 0,25 per extra km
Do's & Dont's
Kids
Smoking
Going abroad
Pets
Accessories
Airconditioning
Navigation
Leather seats
Tow bar
Winter tires
Roofbox
Other accessories

Mét trekhaak. Tegen meerprijs een imperiaal, een fietsdrager voor 2 of 4 fietsen of een softtop. Voor foto-sessies en videoclips kan ik het hele dak, de deuren verwijderen en zelfs de voorruit kan naar voren geklapt worden voor de ultieme off-road look. Let wel; dit alles is relatief veel werk en dat zal ik in overleg met je in rekening moeten brengen.

Car location

Hi, I am Johan

Verified userMember since Jul 7, 2015

Owner

Ik verhuur zelf mijn Jeep Wrangler via Snappcar, maar af en toe is het leuk of handig om eens een andere auto te rijden!

Rented out83x

54 reviews

(*) (*) (*) (*) (*)

Caroline Dec 3, 2023

(*) (*) (*) (*) (*)
Leuke auto en ervaring!

Rafal Nov 18, 2023

(*) (*) (*) (*) (*)
The user only left a rating

Joris Nov 11, 2023

(*) (*) (*) (*) (*)
Super

Sander May 13, 2023

(*) (*) (*) (*) (*)
Het was echt fantastisch!! We hebben er een hele fijne dag mee gehad en een fijne manier om een auto te huren! Helemaal top

Folkert Mar 5, 2023

(*) (*) (*) (*) (*)
Very friendly owner. Car was wonderful to drive. Great experience!

Jaguar XJS

€ 100,00 per day

(*) (*) (*) (*) (*)

Lexus CT

€ 125,00 per day

( ) ( ) ( ) ( ) ( )