About the car
Mijn fijne Ford Fusion heeft het grootste gedeelte van zijn leven in le Douce France gereden en nu alweer 6 jaartjes hier in Utrecht en omstreken. Hij is gebouwd in 2005 en rijdt nog altijd als een zonnetje. Tot toe een zeer betrouwbaar beest gebleken met lekker veel laadruimte. Met de achterbank plat heb ik er zelfs een keer 3 deuren in vervoerd. Ik gebruik mijn auto zelf weinig, maar vind 'm veel te fijn om te verkopen, vandaar dat ik Snappcar een uitstekende manier vind om 'm van groter nut te laten zijn. Op verzoek heb ik er 1 of 2 kinderstoeltjes bij voor achterin. Let op: het adres is de plek van de auto, níet mijn huis, dus gaarne niet daar aanbellen. (Woon zelf om de hoek.)
Good to know
Do's & Dont's
Kids | |
Smoking |
Going abroad | |
Pets |
Accessories
Airconditioning | |
Navigation | |
Leather seats |
Tow bar | |
Winter tires | |
Roofbox |
Other accessories
Ik heb een 220 v stopcontact standaard in de auto liggen waarin je net zo makkelijk en snel als thuis vanalles kunt laden. Ook kun je muziek vanaf je telefoon afspelen. Op verzoek heb ik een kinderstoel te leen.
Car location
Hoi! Mijn naam is Merel, ik woon in Utrecht en ik verhuur mijn auto en bus via SnappCar omdat ze vaak stil staan en er in die tijd mensen mee geholpen mee kunnen zijn. Mooi systeem, dat autodelen :)
Response rate | 100 % |
Rented out | 44x |
10 reviews
Siemen Apr 4, 2022