Als je niet om uiterlijk en luxe geeft maar wel om eenvoud en betrouwbaarheid is mijn oude Fiesta een goede keus. Hij rijdt heerlijk, is zuinig en makkelijk in gebruik. Hoewel ik alles op de fiets doe wil ik ‘m niet kwijt omdat ik er af en toe spullen mee vervoer . Het is belangrijk dat hij in beweging blijft dus deel ik ‘m graag met anderen.
Handig om te weten
Benzine
Handmatig
5 zitplaatsen
Bouwjaar 2002
200 vrije KM's per dag
+ KM € 0,15 per extra km
Do's & Dont's
Kinderen
Roken
Buitenland
Huisdieren
Accessoires
Airconditioning
Navigatie
Lederen bekleding
Trekhaak
Winterbanden
Skibox
Overige accessoires
Geen overige accessoires
Locatie van de auto
Hoi, ik ben Ilone
Geverifieerde gebruikerLid sinds 14 jan. 2014
Moeder van drie volwassen zonen die pech hebben als de auto verhuurd is 😃.
Ik ben eigenlijk klassiek zangpedagoge maar werk momenteel in de Bibliotheek Zuid-Kennemerland wat me veel voldoening geeft. Af en toe doe ik mee aan een kleine operaproductie. Solo zingen doe ik niet meer, alleen soms met mijn jongste zoon die bij de Nationale Opera zingt
Omdat ik eigenlijk alles op de fiets doe en de auto dus veel stilstaat is het fijn om de auto te delen met anderen en op die manier leuke mensen te ontmoeten.
Reactiepercentage
75 %
Auto verhuurd
269x
90 beoordelingen
(*)(*)(*)(*)(*)
My 25 dec. 2020
(*)(*)(*)(*)(*)
👍👍👍👍👍
Lukas 22 sep. 2020
(*)(*)(*)(*)(*)
Ilone is de beste.
Leonie 10 sep. 2020
(*)(*)(*)(*)(*)
Hele fijne verhuurder! Auto reed prima en afhandeling ging goed. Zou zeker nog eens bij Ilone huren.
Eva 14 aug. 2020
(*)(*)(*)(*)(*)
Ilona is een erg lieve en prettig verhuurster, auto rijd lekker en zuinig.