Over de auto
Het is een leuke cabrio om comfortabel open mee te toeren met z'n tweeën of gesloten met 2 volwassenen en 2 kleine kinderen. Met zomerbanden op grote velgen of winterbanden op lichtmetaal afhankelijk van het seizoen. Het cabriodak is elektrisch en makkelijk te bedienen met 1 schakelaar. Er is een windscherm beschikbaar. Fijn als je alleen of met z'n tweeën rijdt, maar niet geschikt voor meer personen. Laat bij je boeking svp weten of je het windscherm in de auto wilt hebben. Dan zet ik die er vast in, of haal het eruit.
Handig om te weten
+ KM € 0,25 per extra km
Do's & Dont's
Kinderen | |
Roken |
Buitenland | |
Huisdieren |
Accessoires
Airconditioning | |
Navigatie | |
Lederen bekleding |
Trekhaak | |
Winterbanden | |
Skibox |
Overige accessoires
Windscherm bij max. 2 personen. Stoelverwarming voorste stoelen.
Locatie van de auto
Auto verhuurd | 21x |
2 beoordelingen
Shoja 22 sep. 2024
Zeker! Een cabriolet verdient absoluut een compliment. Een cabrio combineert stijl en vrijheid op een manier die geen andere auto kan evenaren. Het gevoel van de wind door je haren en de zon op je gezicht terwijl je over mooie wegen rijdt, is een unieke ervaring. Daarnaast straalt een cabrio altijd luxe en sportiviteit uit.
Wat een prachtige keuze, die cabriolet van je! Het is niet alleen een stijlvolle auto, maar het belichaamt ook een gevoel van vrijheid en avontuur. Ik kan me voorstellen dat elke rit een beleving is. Echt een fantastische wagen, en hij past perfect bij jouw uitstraling!