Deze toyota rijdt zuinig en is klein en compact en voorzien van een bluetooth setje zodat je podcasts kan luisteren of even kan bellen onderweg.
Handig om te weten
Benzine
Handmatig
4 zitplaatsen
Bouwjaar 2007
100 vrije KM's per dag
+ KM € 0,25 per extra km
Do's & Dont's
Kinderen
Roken
Buitenland
Huisdieren
Accessoires
Airconditioning
Navigatie
Lederen bekleding
Trekhaak
Winterbanden
Skibox
Overige accessoires
De auto heeft een bluetooth verbinding voor je telefoon om te bellen en muziek te luisteren (Basic systeem maar werkt prima).
iPhone lader is ook aanwezig.
Locatie van de auto
Hoi, ik ben Annemiek
Geverifieerde gebruikerLid sinds 24 jan. 2014
Hoi, ik ben Annemiek en woon samen met mijn vriend en 2 zoontjes in Drunen. Ooit ben ik begonnen als huurder op SnappCar. Inmiddels heb ik zelf een auto en ben ik als verhuurder actief op dit platform.
Een vriendin vertelde dat ze na het inleveren van de leaseauto door een baanwissel de extra auto miste. En toen dacht ik er zijn vast meer mensen die af en toe een (extra) auto kunnen gebruiken. Dat was voor mij de aanleiding om mijn Aygo beschikbaar te stellen.
Hopelijk tot snel, groeten Annemiek
Auto verhuurd
8x
7 beoordelingen
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Kai 3 mrt. 2025
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Prima auto, hele vriendelijke afhandeling
Mario 28 dec. 2024
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Helemaal top! Snelle reacties en auto rijdt lekker :)